Forum S.W

Forum sojuszu Space War


#1 2009-02-07 02:36:36

Historion

Gość

Historion

Heheh, co tu o sobie napisać? Mam na imię Michał, obecnie liczę sobie prawie równo 16 lat. Mieszkam na wsi (Borki/woj. Lubelskie). Należę do ludzi raczej zajętych, więc jak mi dnia nie starcza to siedzę i zarywam nockę :-) Większość czasu to szkoła/nauka (nie powiem, nieźle mi idzie xD), dziewczyna (ach Wy dziewczyny...), ogame i inne rozrywki (książki/kumple).

Mam tak rozbudowane zainteresowania, że nie wiem, które jest najważniejsze :-) Z chemią i biologią wiążę swoją przyszłość. Historia, szczególnie 2 Wojnę Światową od zawsze mnie fascynowałą. Jestem zauroczony fotografią (operuję Nikusiem d50). Do tego wszystkiego trzeba dodać, że jest jeszcze wiele pomniejszych zainteresowań. Próbuję się uczyć grać na gitarze, ale średnio mi się ostatnio chce :-) Jest jeszcze coś, co mnie bardzo interesuje, ale to zostawię dla siebie :-)

OGame... Dowiedziałem się o OG. od kumpla w czasach, gdy powstawało 4 Uni :-) Potem przerwa i gra na 42, długo, ze zmiennym szczęściem. Październik 2008, powrót do OGame. Uni62 -> Historion; Uni42 -> Ur-Shak, no i to nasze Uni63 :-)

Wiem, co to FS, czasem nawet korzystam xD xP

 

#2 2009-02-07 09:09:48

Sir_Drake

Radny

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 35
Punktów :   

Re: Historion

Brawo to jest dopiero wyczerpujace przedstawienie się

Offline

 

#3 2009-02-07 14:51:02

maro666

Gość

Re: Historion

no, no nareszcie mój rówieśnik... troszke starszy, ale to nawet dobrze xD

 

#4 2009-02-07 17:28:40

Historion

Gość

Re: Historion

Tylko troszkę :-)

 

#5 2009-02-07 22:24:33

maro666

Gość

Re: Historion

ale starszy...xP     czyli jednak wciąż jestem najmłodsza w soju...T.T   znajdźcie kogoś młodszego ode mnie!!!!!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet radiowy maków podhalanski koty brytyjskie do adopcji materace hilding